Fatih Portakal'dan Sabah'ın haberine sert tepki: Rezil hale getiriliyor...

Sabah Gazetesi'nin haberine, Fatih Portakal'dan tepki geldi.

Google Haberlere Abone ol
Fatih Portakal'dan Sabah'ın haberine sert tepki: Rezil hale getiriliyor...

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Sabah Gazetesi'ne tepki gösterdi.



Sabah Gazetesi, haşemayla havuza girmesine izin verilmeyen genç kızın haberini verirken olayla hiçbir ilgisi olmayan Fatih Portakal’ın da resmini koyup o sitede oturduğunu yazdı.



Gazeteci Fatih Portakal ise sosyal medya hesabından Sabah gazetesine tepki gösterdi. İsminin Sabah Gazetesi tarafından skandalla anılmasına tepki gösteren Portakal, Twitter hesabından yaptığı açıklamada o haberi yalanladı.



Fatih Portakal, "TR’de gazetecilik mesleği kimileri tarafından nasıl rezil hale getiriliyor? İsmimi geçirmenizdeki makul gerekçe ne olabilir?Olay 21 Temmuz 2018’de olmuş,oysa ben 5 ay oncesinde taşınmıştım o siteden. Gazetenin içinde vicdanlı insanlar var ki ‘affetsin’ diye haber gönderiyorlar" dedi.




TR’de gazetecilik mesleği kimileri tarafından nasıl rezil hale getiriliyor? İsmimi geçirmenizdeki makul gerekçe ne olabilir?Olay 21 Temmuz 2018’de olmuş,oysa ben 5 ay oncesinde taşınmıştım o siteden. Gazetenin içinde vicdanlı insanlar var ki ‘affetsin’ diye haber gönderiyorlar. https://t.co/umiMT7CBZQ


— fatih portakal (@fatihportakal) 19 Kasım 2018
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin