Fatih Portakal'dan olay 'Öcalan' yorumu!

Seçime iki gün kala AA'nın paylaştığı Abdullah Öcalan'ın mektubu büyük yankı buldu.

Google Haberlere Abone ol
Fatih Portakal'dan olay 'Öcalan' yorumu!

Seçime iki gün kala Anadolu Ajansı (AA) tarafından servis edilen teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın mektubu büyük yankı buldu.Gazeteci Fatih Portakal da Twitter hesabından değerlendirmede bulunarak, "HDP için vesayetten kurtulma şansı da olabilir" dedi."Dün akşamdan beri yaşananlar yine baş döndürücü. Kimler, kimlerden medet umuyor sorusunu sorduruyor. #HDP seçim stratejimizde değişiklik yok açıklamasını yaptı, terörist Öcalan’a rağmen. #HDP için vesayetten kurtulma şansı da olabilir. 23 haziran sonucu geleceklerini belirler gibi"
Dün akşamdan beri yaşananlar yine baş döndürücü. Kimler, kimlerden medet umuyor sorusunu sorduruyor. #HDP seçim stratejimizde değişiklik yok açıklamasını yaptı, terörist Öcalan’a rağmen. #HDP için vesayetten kurtulma şansı da olabilir.23 haziran sonucu geleceklerini belirler gibi


— fatih portakal (@fatihportakal) 21 Haziran 2019AKP’ye gelince yaşadıkları açmaz düştükleri durumu gösteriyor. İmralı’dan medet umar durumuna geldiler. İktidar, Demirtaş’a karşı Öcalan kartını kullaniyor.Beka söylemi ile başlayan seçim kampanyası #İmralı ile noktalandı. Hazin...


— fatih portakal (@fatihportakal) 21 Haziran 2019#MHP yöneticilerine gelince, ya bu senaryoyu AKP ile birlikte şekillendirip sesini çıkarmıyor ya da olan bitenden habersiz bize bu oyun nasıl oynandı sorusunun cevabını bulmaya çalışıyorlar. Sessizlik de kabullenmektir. Susuyorlar.


— fatih portakal (@fatihportakal) 21 Haziran 2019CHP & İYİparti dışardan ilgiyle izliyor olan biteni... Anlamaya çalışıyorlar.


— fatih portakal (@fatihportakal) 21 Haziran 2019
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin