Fatih Portakal’dan dikkat çeken Erdoğan ve İstanbul paylaşımı!

Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İstanbul seçimi için dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Fatih Portakal’dan dikkat çeken Erdoğan ve İstanbul paylaşımı!

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İstanbul seçimi için dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Portakal, "Erdoğan olası yeni bir İstanbul seçimi için ısınma turlarına başladı. Bir de Türkiye ittifakı imiş. Hiç inandırıcı bulmamıştım zaten...", ifadelerini kullandı.FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, kişisel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin Kızılcahamam kampının kapanış konuşmasını değerlendiren Portakal, “28 gündür duymuyorduk. Bu söylemler başladığına göre Erdoğan olası yeni bir İstanbul seçimi için ısınma turlarına başladı. Bir de Türkiye ittifakı imiş. Hiç inandırıcı bulmamıştım zaten…” ifadelerini kullandı.
28 gündür duymuyorduk. Bu söylemler başladığına göre #CBErdoğan olası yeni bir #İstanbul seçimi için ısınma turlarına başladı. Bir de #Türkiyeittifakı imiş. Hiç inandırıcı bulmamıştım zaten... https://t.co/JybX7QdSWd


— fatih portakal (@fatihportakal) 28 Nisan 2019


Fatih Portakal, bir sonraki mesajında ise, “Erdoğan: ‘Diğer ittifaka oy veren vatandaşlarımıza kızmıyoruz.’ Gereksiz bir cümle: Neden mi? Ne kızma hakkınız var ne de yargılama. Teşekkür mü etmeliyim size ya da lütuf da mı bulunuyorsunuz bana? Gülüp geçtim” dedi.
#CBErdoğan: “Diğer ittifaka oy veren vatandaşlarımıza kızmıyoruz”Gereksiz bir cümle: Neden mi? Ne kızma hakkınız var ne de yargılama. Teşekkür mü etmeliyim size ya da lütuf da mı bulunuyorsunuz bana? Gülüp geçtim.


— fatih portakal (@fatihportakal) 28 Nisan 2019
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin