Fatih Portakal Youtube kanalını açtı ama kullanmayacak!

FOX Ana Haber sunucusu YouTube kanalı açtığını duyurmuştu.

Fatih Portakal Youtube kanalını açtı ama kullanmayacak!

Gazeteci ve FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, YouYube kanalı açtı. "Artık Youtube'tayım. Sürprizlere hazır olun" başlığıyla videosunu paylaşan Portakal, ardından yeni bir tweet atarak, şimdilik youtube kanalına bir çalışma yapmayacağını duyurdu.Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medyayı daha aktif kullanma kararı aldı. Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Portakal, Youtube kanalı açtığını duyurdu.Twitter'dan duyurduTwitter'dan yaptığı paylaşımda Portakal, "Bugün güzel bir şey yapabilirsiniz. youtube kanalıma katılabilisiniz. Ya da bildiğinizi yapabilirsiniz." ifadelerine yer verdi.

'Artık YouTube'dayım'"Artık Youtube'dayım. Sürprizlere hazır olun" başlığıyla hazırladığı videoyu da paylaşan Portakal, 'abone olun' çağrısı yapmayı da ihmal etmedi."Fatih Portakal" ismiyle açılan kanaldan daha önce de paylaşımlarda bulunan Portakal, Youtube'da artık daha aktif olacağını duyurdu. Ancak kısa süre sonra bir açıklama yapan Fatih Portakal, şimdilik youtube kanalını kullanmayacağını duyurdu.İşte, Fatih Portakal'ın o paylaşımı;@fatihportakal

#youtube kanalımı açtığım gün kapatmak değil, kullanmamak mecburiyetindeyim. Hayatin içinden bilgilendirme amaçlı bir mecra olacağını planlamıştım. Şirket kurallari gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim.

Ve bu yüzden önceden attığım 2 adet bilgilendirme twitini kaldırıyorum.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin