Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'e güzel haber

2017 yılından bu yana evli olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit 'pırlanta çift' seçildi. Binlerce kişi tarafından oylanan '2021'in Sevgililer Günü Pırlanta Çifti' anketinde en çok oyu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti aldı.

Google Haberlere Abone ol
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'e güzel haber

Binlerce kişi tarafından oylanan '2021'in Sevgililer Günü Pırlanta Çifti' anketinde en çok oyu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti aldı.

KizlarSoruyor tarafından geleneksel olarak her yıl seçilen ve bu yıl yedincisi düzenlenen KizlarSoruyor Bi’Bilen’i usta magazinci Bilal Özcan’ın danışmanlığında hazırlanan Sevgililer Günü anketleri sonuçlandı. Evli pırlanta çiftler ve bekar sembol çiftler olarak iki ana kategorideki kazananlar, toplamda 5.000’den fazla KizlarSoruyor üyesinin oyuyla seçildi.

‘2021'in Sevgililer Günü Pırlanta Çifti Fahriye Evcen - Burak Özçivit’

Evlilik aşkı körükler cümlesinin kanıtı Pırlanta Çift anketinde kazanan oyların %36’sını toplayan Fahriye Evcen - Burak Özçivit çifti oldu.
Ankette oyların yüzde 36’sını Fahriye Evcen - Burak Özçivit aldı. Yüzde 26 oy alan Anıl Altan - Pelin Akil’i yüzde 23 oy oranıyla Ceyda Düvenci & Bülent Şakrak takip etti. Oyların yüzde 16’sını Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu alarak dördüncü oldu.

Ankette kız ve erkek dağılımında ise sonuç değişmedi kızların yüzde 34’ü ve erkeklerin yüzde 37’si Sevgililer Günü’nün pırlanta çifti olarak Fahriye Evcen - Burak Özçivit’i seçti.

2021'in Sevgililer Günü Sembol Çifti Hadise ile Kaan Yıldırım

Sevgililer Günü Sembol Çifti Hadise ile Kaan Yıldırım oyların yüzde 48’ini toplayarak, yaklaşık 1500 kişinin oyuyla birinci oldu.

İkinciliği yüzde 32 oy alan Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan, üçüncülüğü yüzde 20 oy oranıyla Ebru Şahin - Cedi Osman, dördüncülüğü ise oyların yüzde 8'ini alan İdo - Yasemin Şefkatli çifti aldı.

Ankette kızların %56’sı Hadise ile Kaan Yıldırım’ı seçerken erkekler oylarını çoğunlukla Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan’ı seçerek kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin