Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor mu? 'Help Turkey' kampanyasına katılmıştı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın, 10 gündür devam eden yangınlarla ilgili yaptığı paylaşımların TRT'de rahatsızlığa neden olduğu iddia edilmişti.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor mu? 'Help Turkey' kampanyasına katılmıştı

TRT'nin OGM Pictures imzalı Masumlar Apartmanı dizisinde 'Safiye' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın akıbeti merak konusu oldu.

10 gündür devam eden yangınlarla ilgili olarak kişisel sosyal medya hesabından iktidara eleştiriler yönelten ve 'Help Turkey' kampanyasına da katılan Ezgi Mola'nın, TRT yönetiminde rahatsızlık yarattığı konuşuluyordu.

MedyaTava'nın edindiği bilgiye göre; Ezgi Mola, büyük olasılıkla önümüzdeki sezon Masumlar Apartmanı kadrosunda yer almayacak. Konuyla ilgili olarak yapım şirketi OGM Pictures'a da henüz ulaşmış bir talep bulunmuyor.

Sosyal medyada başlatılan, Aralarında Ezgi Mola, Acun ılıcalı gibi birçok ünlü ismin destek verdiği 'Help Turkey' kampanyasıyla ilgili olarak, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı suç unsuru içerdiği tespit edilen paylaşımlarla ilgili resen soruşturma başlatmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin