'Evliliğin ve aşkımızın keyfini çıkarıyoruz'

Sinem Kobal, Mag dergisinin yeni sayısına röportaj verdi.

Google Haberlere Abone ol
'Evliliğin ve aşkımızın keyfini çıkarıyoruz'

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, Mag dergisinin yeni sayısına röportaj verdi. Oyuncu, iş hayatından evliliğe merak edilen tüm soruları yanıtladı.Küçük yaşlardan bu yana göz önünde olmak, hayatınızı ve karakterinizi nasıl şekillendirdi?- Bana bir disiplin kattı ve daha erken büyümemi sağladı diyebilirim.Bir reklam/dizi veya film projesi geldiğinde hangi kriterlere göre değerlendiriyorsunuz?- Bu bir ekip işi; dolayısıyla iyi bir işin ortaya çıkması için senarist, yönetmen, yapımcı, oyuncu ortak hayalde buluşuyor mu, ona dikkat etmeye çalışıyorum. Mutlu olacağım bir sette olmak benim için çok önemli. O kadar uzun saatler çalışıyoruz ki, ikinci bir aileniz oluyor bu şekilde.

'İnternet dizilerinde ben de rol alabilirim'Şu an değerlendirdiğiniz projeler var mı?- Okuduğum, değerlendirme sürecinde olduğum projeler var elbette, ancak henüz bir şey söylemek için erken.Türkiye’de ve dünyada hem özel hayatını hem de iş hayatını beğeniyle takip ettiğiniz isimler kimler?- Meryl Streep’in sıkı takipçisiyim; yeteneği ve vizyonuyla ilham kaynağı benim için. Julia Roberts da benim için bir ilham kaynağı olmuştur ve çocukluğumdan beri sıkı bir Türkan Şoray hayranıyım.İnternet platformlarındaki projeleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu tarz bir projede yer almak ister misiniz?- Tabii, neden olmasın? İnternet platformundaki projelerden beğendiklerim var. Seveceğim, beni heyecanlandıracak bir iş olursa içinde olmak isterim. Sektörün ve oyuncunun da kendisini geliştirmesi adına bir fırsat yarattığına inanıyorum.İş hayatından sıyrılıp özel hayata geçelim biraz...- Çok mutlu ve huzurluyum, nazar değmesin. Şu an evliliğin ve aşkımızın keyfini çıkarıyoruz.Kenan İmirzalıoğlu ile birbirinizi izlediğinizde eleştirir ve daha iyisi için yönlendirir misiniz?- Evet, birbirimize yardımcı olmayı seviyoruz.En çok hangi yönünüzü eleştirirsiniz?- Tez canlı derler ya bende o durum var; sabırsızım! En çok bu yönde farkındalığımı artırmaya çalışıyorum.

'Bu aralar dansa merak sardım'Uzun süredir spor yaptığınızı biliyoruz. Şu sıralar hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz?- Spor yaparken bir şeyler öğrenmeyi tercih ediyorum. Bu yüzden birçok spor dalıyla ilgileniyorum; bu dönem ilgimi daha çok dans çekiyor, pilates ise vazgeçilmezim. Bu sene bir de at binmeyi öğrenmek istiyorum.Peki tatil rotanızı nasıl oluşturuyorsunuz?- Kenan ile seyahat etmekten çok keyif alıyoruz. Beraber keşfetmek istediğimiz yerler ve kültürler bize yön veriyor. Bazen de doğaçlama tatillerimiz oluyor, onun da keyfi ayrı. Bu yaz Toscana’yı gezme planımız var.Türkiye’de ve dünyada en çok beğendiğiniz yerler nereler?- Başta İstanbul... Denizi çok seviyorum. Dünyayı gezdikçe de Ege’nin ve Akdeniz’in ne kadar güzel olduğunu bir kere daha anladım. Tarihi ve kültürel yerlerimize değinmiyorum bile. Avrupa’da Akdeniz ülkelerini seviyorum. Uzak Doğu’nun da ayrı bir cazibesi var benim için.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin