Eternals filminden yeni fragman! 5 Kasım 2021'de sinemalarda

Marvel Studios, 5 Kasım 2021 tarihinde gösterime girecek olan, Oscar ödüllü Chloé Zhao'nun yönettiği, Marvel Sinematik Evreninin 4. Fazının üçüncü filmi 'Eternals' için yeni bir fragman ve poster yayınladı.

Google Haberlere Abone ol
Eternals filminden yeni fragman! 5 Kasım 2021'de sinemalarda

Marvel Studios’dan 'Eternals', Marvel Sinematik Evreni'nde heyecan verici yeni bir 'Süper Kahramanlar' ekibini bizlerle tanıştırıyor.

'Eternals' için yeni bir fragman ve poster yayınladı.

Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor.

Kadrosunda, güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry,  bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor.

Eternals filminden yeni fragman! 5 Kasım 2021'de sinemalarda

Etiketler Eternals Marvel
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin