Esra Ezmeci'ye gelen penis sorusu kırdı geçirdi. Esra Ezmeci bu şakayı yaptı

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Sosyal medyasından kendisine gelen soru ve itiraflara yer veren Ezmeci'den yine olay paylaşımlar geldi.

Google Haberlere Abone ol
Esra Ezmeci'ye gelen penis sorusu kırdı geçirdi. Esra Ezmeci bu şakayı yaptı

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

*Kuzenim dayımla kaçma planları kuruyor sizce ailelerine söyleyip engel olayım mı ne yapayım?

-Bence söylemeniz ve engel olmanı gerekiyor.

Esra Ezmeci'ye gelen penis sorusu kırdı geçirdi. Esra Ezmeci bu şakayı yaptı

*Esra Hanım bir çok kez sordum. Cevap lütfen... 52 yaşındayım hayatıma erkek almak istiyorum çok mu geç?

-Hayır çok geç değil. Sizin yaşınızda hayatının ikinci baharını yaşayan bir çok insan var. Ama buna önce inanmalı ve kendinize güvenmelisiniz.

Esra Ezmeci'ye gelen penis sorusu kırdı geçirdi. Esra Ezmeci bu şakayı yaptı - Resim : 2

*Penisim küçük demesine karşılık benim ne demem gerekiyor?

-Olsun idare ederiz :) Bu şakaydı. Yani belli ki bu konuda özgüvensiz siz eğer seviyorsanız ve bu durum sizin önemli değilse cinsellikte ondan çok haz aldığınızı, boyutunun dışında farklı temasların size haz vereceğini söyleyebilirsiniz.

Esra Ezmeci'ye gelen penis sorusu kırdı geçirdi. Esra Ezmeci bu şakayı yaptı - Resim : 3

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin