Esra Erol'un eşi Ali Özbir'den üçüncü çocuk bombası

Sosyal medya hesabında verdiği sert cevaplarla adından söz ettiren Ali Özbir önceki gün yaptığı bir paylaşımla kafa karıştırdı. .

Esra Erol'un eşi Ali Özbir'den üçüncü çocuk bombası

Sosyal medyada bir takipçisinin sorduğu bebek sorusuna verdiği 'bir kız inşallah' yanıtını veren Özbir Esra Erol'un hamile olduğu iddialarının çıkmasına neden oldu. Esra Erol'dan söylentilere yanıt sosyal medya üzerinden geldi.Esra Erol'un eşi Ali Özbir önceki gün yaptığı bir paylaşımla kafaları karıştırdı.Sosyal medya hesabında verdiği sert cevaplarla adından söz ettiren Ali Özbir, önceki gün kafa karıştıran bir paylaşım 3. çocuk geliyor yorumları yapılmasına neden oldu.Esra Erol'un eşi, bir takipçisinin bebek sorusuna "Bir kız inşallah" diyerek eşinin üçüncü kez hamile olduğunun sinyalini verdi.İşadamı Ali Özbir'le olan evliliğinde iki erkek çocuğa sahip olan sevilen televizyoncu Esra Erol'un şimdi de bir kız bebeğe hamile olduğu konuşuluyor."EVET BİR TANE KIZ İNŞALLAH"Ali Özbir, bir takipçisinin "Sanırım bir hamilelik var" yorumuna, "Evet bir tane kız inşallah" şeklinde cevap verdi.

Esra Erol bu haberin sosyal medyaya düşmesinin ardından jet hızında yanıt verdi."BEBEK YOK"Esra Erol açıklamasında "Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bebek yok müjde de yok. Allah isteyen herkese nasip etsin" dedi.

Esra Erol-Ali Öznur çiftinin 8 yaşında İdris Ali, 4 yaşında Ömer Erol isminde iki çocukları var..


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin