Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Tipi’sinden albüm sürprizi!

Ünlü oyuncu Savaş Özdemir, 'Gece ve Yol' albümü ile geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Tipi’sinden albüm sürprizi!

Türkiye, Savaş Özdemir’i atv'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynadığı Tipi karakteri ile tanıdı. Ünlü oyuncu, söz ve müzikleri kendisine ait olan ve 5 şarkıdan oluşan 'Gece ve Yol' adlı Pop Rock albümünü tamamladı.

İlk klibi 'Kapat Aklının Kapılarını' şarkısı için kamera karşısına geçen ünlü oyuncu, ilk klibinin senaryosunu ve yönetmenliğini de kendisi yaptı. İstanbul Zekeriyaköy, Sarıyer ve Maslak'ta çekilen klip yaklaşık 20 saat sürdü. Özdemir, klipte 3 farklı karakteri oynadı.

Açıklama yapan Savaş Özdemir, şunları söyledi:"Müzik uzun zamandır gündemimde vardı. Beklenti vardı. Talepte vardı. Çevremdeki herkes soruyordu albüm yapmıyor musun diye. Bu talep Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz izleyicilerinin de ilgisini çekti. Diziden arta kalan vakitlerimde bu albüme ağırlık verdim. Güzel bir albüm oldu. Gece ve yol hikayesi olan Kapat Aklımın Kapılarını şarkısına klibimizi çektik. Titiz ve güzel bir çalışma oldu.”Şubat sonu tüm dijital müzik platformlarında olacak olan albüm ve klip şimdiden merak uyandırdı.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin