Eski sevgilisini öldürüp ormana gömmüştü! Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti

Sevgilisini öldürmesi ile magazin gündemine bomba gibi düşen şarkıcı Seçil Çiftçi, klibi ile gündem oldu. Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahneleri sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı.

Google Haberlere Abone ol
Eski sevgilisini öldürüp ormana gömmüştü! Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, geçtiğimiz günlerde Sancaktepe'deki ormanlık alanda mantar toplamaya çıkan bir ailenin elleri ve ayakları bağlanmış kimliği belirsiz bir erkek cesedi buldukları ihbarı üzerine harekete geçti. Ormanlık alanda bulunan cesedin Semih Sevgi'ye ait olduğu öğrenildi. Sevgi hakkında ailesi tarafından kayıp başvurusu yapıldığı belirlendi.

Ekipler, hayatını kaybeden şahsın sosyal medya hesaplarını incelendi. Olayda şüphesi olduğu değerlendirilen şahıslara yönelik olarak 4 ayrı adreste eş zamanlı arama yapan Jandarma ekipleri, Semih Sevgi'nin eski kız arkadaşı olan şarkıcı ve model Seçil Çiftçi'nin çelişkili ifadelerinden şüphelendi. Çiftçi'nin sosyal medya hesaplarından maktulü tehdit ettiği üzerine bulgular elde eden ve kaldığı evde uyuşturucu bulan ekipler Seçil Çiftçi ile babası Ç.Ç.'yi gözaltına aldı.

Eski sevgilisini öldürüp ormana gömmüştü! Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti - Resim : 2

KLİBİNDEKİ ŞİDDET SAHNESİ GÜNDEM OLDU

Eski sevgilisini öldürdüğü iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen Seçil Çiftçi'nin bir yıl önce yayınlanan "Yaktın Yüreğimi" klibindeki sahne gündem oldu. Çiftçi klipte eve gelen erkek arkadaşından şiddet görüyor.

Eski sevgilisini öldürüp ormana gömmüştü! Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti - Resim : 3

CİNAYETİN AYRINTILARINA ULAŞILDI

Sosyal medya hesabı üzerinden Semih Sevgi'ye tehdit içerikli mesajlar atan şarkıcı ve model Seçil Çiftçi, ifadesinde cinayeti işlediğini ve babası Ç.Ç.'nin de kendisine yardım ettiğini itiraf etti. Edinilen bilgiye göre, Semih Sevgi ayrılmalarına rağmen Seçil Çiftçi'nin peşini bırakmadı. Kadının kapısına dayanan ve barışmak isteyen Semih Sevgi'yi Seçil Çiftçi reddetti. Sevgi, Çiftçi'nin Şişli'deki evine konuşmak için tekrar geldi. İkili arasında evde çıkan tartışmada Seçil Çiftçi, sandalyenin kırık demir bacağı ile Semih Sevgi'ye vurmaya başladı. Semih Sevgi orada hayatını kaybederken, Seçil Çiftçi babası Ç.Ç.'yi arayarak yardım istedi. Baba ile kız, cesedi elleri ve ayakları bağlanmış halde aracın arkasına koyduğu ve Sancaktepe'de ormanlık alana bıraktığı öğrenildi.

Eski sevgilisini öldürüp ormana gömmüştü! Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti - Resim : 4

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin