Eşine ahlaksız teklifte bulundu Esra Ezmeci sert tepki verdi

Sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara yer veren ve bunlara cevaplayan ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye bir kadın tarafından gönderilen bir soru şoke etkisi yarattı.

Google Haberlere Abone ol
Eşine ahlaksız teklifte bulundu Esra Ezmeci sert tepki verdi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

 

Eşine ahlaksız teklifte bulundu Esra Ezmeci sert tepki verdi

*Eşimle cinsellik yaşarken orgazm olacağım zaman hüngür hüngür ağlama geliyor içimden. Neden Esra...

-Bu bazı kişilerde yaşanan bir şey. Cinsellikte orgazm olurken salgılanan oksitosin (bağlanma) hormonu bir deşarz sistemi oluşturarak ağlamanıza sebep olabilir. Ama yine de bunun dışında başka bir suçluluk duygusu hissedip ağlıyorsanız cinsellikle ilgili negatif inançlarınız olabilir. O konuda psikolojik destek almanız faydalı olabilir.

*Eşim telefonda yabancı erkeklerle konuşmamın hoşuma gittiğini söylüyor konuşmamı istiyor.

-Siz hoşunuza gitmediğini söyleyin ve hiç o toplara girmeyin.

Eşine ahlaksız teklifte bulundu Esra Ezmeci sert tepki verdi - Resim : 2

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin