Eşinden gelen ahlaksız teklifi açıkladı. Esra Ezmeci sert tepki gösterdi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Esra Ezmeci'ye bir kadın tarafından gönderilen mesaj ahlaksızlığı gözler önüne serdi. Eşinden iğrenç teklif..

Google Haberlere Abone ol
Eşinden gelen ahlaksız teklifi açıkladı. Esra Ezmeci sert tepki gösterdi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

İşte o itiraflardan bazıları

Eşinden gelen ahlaksız teklifi açıkladı. Esra Ezmeci sert tepki gösterdi

*3. kez soruyorum lütfen. Ben 45 erkek arkadaşım 62, 2 yıldır cinsel ilişkimiz yok, Şart mı diyor?

*Evet bir ilişki için cinsellik çok önemli deyin. Neden kadınlığınızı hissemediğiniz bir ilişkiye kendinizi mahkum edesiniz? Size cinselliğin önemsiz demesine ve bu durumun normalleştirmesine izin vermeyin.

Eşinden gelen ahlaksız teklifi açıkladı. Esra Ezmeci sert tepki gösterdi - Resim : 2

*Esra Hanım eşim grup istiyor ben istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yardım edin. Lütfen böyle durumlarda net ve sert tepkiler verin şüpheye, düşünmeye yer bırakmayın.

*Lütfen böyle durumlarda net ve sert tepkiler verin şüpheye düşünmeye yer barıkmayın.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin