Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler kimdir? Berfu Yenenler kaç yaşında?

Dün akşam gerçekleştirilen Miss Turkey 2021 yarışmasında Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler söyledikleriyle gündem oldu. Sosyal medyanın gündemine düşen Yenenler çifti, birçok kişiyi güldürdü. Bunun yanında Berfu Yenenler’in kim olduğu da birçok kişi tarafından merak edildi. Peki Berfu Yenenler kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler kimdir? Berfu Yenenler kaç yaşında?

Miss Turkey 2021 yarışmasının finaline Berfu Yenenler damga vurdu. Söyledikleriyle gündeme gelen Berfu Yenenler, salonu kahkahaya boğdu. 2019 yılında Eser Yenenler ile nikah masasına oturan Berfu Yenenler, adını ilk kez 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla duyurdu. Dün akşam Miss Turkey 2021 yarışmasının sunuculuğunu yapan Berfu Yenenler, merak konusu oldu. Peki Berfu Yenenler kimdir?

 

BERFU YENENLER KİMDİR?

Dün gece gerçekleştirilen Miss Turkey 2021 yarışmasının sunuculuğunu ünlü çift Eser ve Berfu Yenenler üstlendi.

Yarışma sırasında izleyiciyi kahkahaya boğan anlar yaşandı.

 

Eser Yenenler eşine yönelik, "Bırak ben sunayım istersen" dedikten sonra eşi Berfu Yenenler’in cevabı ise salonda önce derin bir sessizlik yarattıktan sonra kahkaha tufanı kopardı.

Berfu Yenenler'in "Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor" cevabı ortalığı kırdı geçirdi. Ünlü çiftin bu diyaloğu magazin gündeminde ve sosyal medyada gündem oldu.

BERFU YENENLER KİMDİR?

26 yaşındaki Berfu Yenenler adını ilk olarak ailesinin de desteğiyle katıldığı Miss Turkety 2015’de duyurdu. Aynı yıl Miss International yarışmasına da katılan Berfu Yenenler, Türkiye’yi temsil etti.

 

Evlenmeden önceki soyadı Yıldız olan Berfu Yenenler, 1995 yılında Kocaeli’de dünyaya geldi.

 

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Yenenler, 2019 yılında Eser Yenenler ile dünya evine girdi. Çiftin iki çocukları bulunuyor.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin