Ersan Şen ile Sözcü TV'nin yolları ayrıldı. İsmail Saymaz'ın da konuk olduğu Sokağın Sözü'nde yeni gelişme

Ekol TV adlı yeni bir televizyon kanalı kurmak için hazırlıklara başlayan hukukçu Ersan Şen ile Sözcü TV'nin yolları ayrıldı. İsmail Saymaz'ın da olduğu Sözcü Tv'deki Sokağın Sözü adlı programda bundan sonra farklı konuklar olacak.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Ersan Şen ile Sözcü TV'nin yolları ayrıldı. İsmail Saymaz'ın da konuk olduğu Sokağın Sözü'nde yeni gelişme

Sözcü TV'de Ersan Şen depremi... Kanal, yeni bir televizyon kanalı kuran hukukçu Ersan Şen ile yolları ayırdı.

Prof. Dr. Ersan Şen ve gazeteci İsmail Saymaz Sözcü Tv'de Sokağın Sözü adlı programda Serap Belovacıklı'nın moderatörlüğünde bir araya geliyor ve gündemdeki gelişmeleri tartışıyorlardı.

Sokağın Sözü'yle ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Ersan Şen kısa bir süre önce Ekol TV adlı bir televizyon kurmak için harekete geçmiş ve kadro kurulması için de kanalın genel yayın yönetmenliğine Faruk Demirel'i getirmişti.

Bu gelişmeden hemen sonra Sözcü TV'de Ersan Şen'in de konuk programda olduğu Sokağın Sözü ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Kanal yönetimi yeni bir kanal kuran Ersan Şen ile çalışmama kararı aldı ve bu karar da Şen'e tebliğ edildi.

Alınan bilgiye göre bu gelişmeden sonra Serap Belovacıklı programı sunmaya devam edecek ancak İsmail Saymaz ile birlikte güncel konular bu kez farklı konuklarla masaya yatırılacak.

 

 

Kaynak: Medyatava Özel
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin