Erkenci Kuş dizisinde flaş ayrılık! Hangi iki oyuncu veda etti?

Star'ın sevilen dizisinde şoke eden iki ayrılık yaşandı.

Erkenci Kuş dizisinde flaş ayrılık! Hangi iki oyuncu veda etti?

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştıkları Erkenci Kuş dizisine iki oyuncu veda etti.'Son sahnemdi'Diziye veda eden oyunculardan birinin 'Fabri' karakteri ile karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Özgür Özberk olduğu öğrenildi. Özberk, ayrılık haberini sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.Can Yaman'la çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, paylaşıma "It was my final scene... Son sahnemdi. Yolu açık olsun kardeşimin" notunu düştü.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 It was my final scene... Son sahnemdi.. Yolu açık olsun kardeşimin @canyaman @erkenci.kus @goldfilmyapim #erkencikuş #erkencikus Özgür Özberk (@ozgur_ozberk)'in paylaştığı bir gönderi (29 Oca, 2019, 8:06öö PST)


'Ah Aylin vah Aylin sana veda ediyorum'Diziden ayrılan bir diğer isim ise 'Aylin' karakterini canlandıran Sevcan Yaşar'dı.Instagram hesabından veda ettiğini duyuran Yaşar, "Ah Aylin vah Aylin! 29. Bölüm itibariyle sana veda ediyorum. Dünya tatlısı ekibimize, rejimize, yapıma, birtanecik yönetmen ve senaristlerimize oyuncu arkadaşlarıma günün sonunda diyecek bir çift sözüm var: Sizi çok seviyorum! Hepimizin yolu açık olsun" dedi.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Ah Aylin vah Aylin ! 29. Bölüm itibariyle sana veda ediyorum..Dünya tatlısı ekibimize rejimize yapıma birtanecik yönetmen ve senaristlerimize oyuncu arkadaşlarıma günün sonunda diyecek bir çift sözüm var: Sizi çok seviyorum! Hepimizin yolu açık olsunSevcan Yaşar (@svcnysr)'in paylaştığı bir gönderi (2 Şub, 2019, 3:19öö PST)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin