Erden Timur istifa etti mi? Erden Timur'dan istifa açıklaması

Burak Elmas yönetimindeki Galatasaray'da son dönemde iki önemli idareci istifa etti. Rezan Epözdemir'in ardından Köksal Ünlü de dün akşam saatlerinde istifa dilekçesini, yönetime sundu. Galatasaray'da bu gelişmelerin ardından Erden Timur'un da istifa ettiği öne sürüldü.

Google Haberlere Abone ol
Erden Timur istifa etti mi? Erden Timur'dan istifa açıklaması

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Stadyumu'nun isim sponsorluğunun yanı sıra Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın da isim sponsorluğunu üstlenen NEF'in sahibi Erden Timur'un son durumu belli oldu.

NEF’in sahibi Erden Timur bazı nedenlerden dolayı Gayrimenkul AŞ ve başkan danışmanlığı görevlerinden 50 gün önce ayrılma istediğini Başkan Burak Elmas’a bildirdi. Ancak Başkan Elmas bunu işleme koymadı. Erden Timur konusunun son dönemde yaşanan istifa kararlarıyla ilgisinin olmadığı öğrenildi.

Milliyet'in haberine göre, Erden Timur'un basketbol takımına sponsorluk desteğinin güçlü bir şekilde devam ettiği vurgulandı.

Öte yandan Timur'un 50 gün önce istifa ettiği gayrimenkul aş ve danışmanlık görevlerine yeniden dönmesi de bekleniyor.

Erden Timur, Milliyet'e yaptığı açıklamada; konunun basına yansımasından rahatsızlık duyduğunu, bu tür konuların aile içerisinde kalması ve Galatasaray'a zarar vermemek için duyulmamasını istediğini belirtti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin