Enis Arıkan: 'Camdaki Kız'ın ilk çekiminden sonra iki gün yataklara düştüm

Kanal D'nin kısa sürede büyük ilgi gören Camdaki Kız dizisinde Muzaffer, namıdiğer ‘Kambur Muzo’ karakteriyle dahil olan ünlü oyuncu Enis Arıkan, Posta'dan Oya Çınar'ın sorularını yanıtladı.

Google Haberlere Abone ol
Enis Arıkan: 'Camdaki Kız'ın ilk çekiminden sonra iki gün yataklara düştüm

Camdaki Kız, ilk bölümünden itibaren izleyicinin beğenisini kazandı. Diziye üçüncü bölümde Muzaffer (Kambur Muzo) karekteriyle dahil olan ünlü oyuncu Enis Arıkan, Posta'dan Oya Çınar'ın sorularını yanıtladı.

Oya ÇINAR / POSTA

EVİN İÇİNDE AĞLAYA AĞLAYA GEZİYORUZ OYUNCU KOÇUMLA

Şu an deli gibi ilgi görüyorsunuz. “Bunun farkında değilim” demeyin şimdi…

Bak sana şöyle anlatayım kendimi; yaptığım her işte o kadar çocuk gibi, sıfırdan başlıyormuşum heyecanı duyuyorum ki… “Şu an neredeyim? Bana neler verildi?” aklımın ucundan geçmiyor. Hiç onların şımarıklığını yaşayamıyorum. Yakınlarım, menajerim çok iyi bilir. Bir işe başlayınca günlerce uyuyamam.

Ciddi olamazsınız…

Çok ciddiyim. “Yapabilecek miyim? Kıvırabilecek miyim?” diye ömrünü çürütürüm yanımdakilerin. ‘Camdaki Kız’ın ilk çekiminden sonra iki gün yataklara düştüm. Öyle duvarlara baktım. İlk bölümün yayınlandığı gün, izlememek için direkt uyudum. Bu yüzden şımarmaya hiç vaktim olmuyor. Resmen travma yaşatıyorum kendime. Evin içinde ağlaya ağlaya geziyoruz oyuncu koçumla. (Gülüyor)

Göründüğünüz kadar rahat biri değilsiniz sanırım…

Hiç değilim. Sosyal medyada bile aslında ağzımdan çıkan her söze dikkat ediyorum. Çok mutsuz bir dünyada yaşıyoruz. Herkes çok kırılgan, ben zaten her şeyden nem kapan biriyim. Birini kırdığımı fark etsem üç gün uyuyamam. Öyle söyleyeyim sana.

Röportajın tamamını okumak için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin