Enerjisini nefes terapisine borçlu

Ünlü şarkıcı Göksel, yeni şarkısından özel hayatına kadar birçok soruya yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Enerjisini nefes terapisine borçlu

Ünlü şarkıcı Göksel, yeni şarkısı Tam da Şu An'la eniden karşımıza çıktı. Renkli haliyle gözkamaştıran şarkıcı müzik çalışmalarından, özel hayatına kadar bir çok konuda Neslihan Akdaş'a açıklamalarda bulundu.Neslihan AKDAŞ / HÜRRİYETSİYAH-BEYAZ DÖNEMDEN RENKLİYE GEÇTİMKlibe tepkiler nasıl?

- Güzel... Klibe çok özen gösterdik. Bedran Güzel çekti. İşlerini beğeniyorum. Açık fikirli, heyecanlı biri... Meğer o da bana bir klip çekmek istiyormuş. Birbirimizi çekmişiz bir bakıma... Şarkıyı çok sevdi. İnce ince çalıştık. İlk kez bir klibimde dansçılarım var. Ve beni ilk kez bu kadar renkli gördünüz. Bugünlerde elim hep renkli şeylere gidiyor. Klipten de anlaşıldığı üzere bugünlerde pembeciyim. Siyah beyaz dönemimden renkliye geçtiğimi hissediyorum. Son iki albüm birbirinin devamı gibiydi. O dönemdeki hislerim de öyleydi. Ama bu dönem başka bir şey arıyordum. O yolu buldum gibi görünüyor.Gözlerinizden belli, ışıl ışıl... Kendinizi iyi hissetmek için başka neler yapıyorsunuz?

- Düzenli spor yapıyorum. Çok yürüyorum. Sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da bana çok iyi geliyor bu... Modern hayat bizi hareketsizliğe itiyor. Mümkün olduğunca doğaya yakın olmaya çalışıyorum. Son dönemde bir de nefes terapisini denedim. Çok iyi geldi.Sizi bu kadar renkli, heyecanlı görünce âşık olduğunuzu düşünmüştüm açıkçası. Hayatınızda biri var mı?

- Yok gerçekten. Ciddi bir ilişkim olsa zaten paylaşırım. Aşk dünyanın en güzel duygusu. Gelsin, sizinle de paylaşalım.Röportajın tamamını BURADAN okuyabilirsiniz.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin