Emir Sarıgül ve Buket Aydın birlikte görüntülendi!

Sibel Can’la yakalanan Emir Sarıgül’ün evlenme teklifini “Evlenmek istemiyorum” diyerek reddeden Buket Aydın, önceki akşam Yeniköy’de Emir Sarıgül’ün teknesine binerken kameralara yakalandı.

Google Haberlere Abone ol
Emir Sarıgül ve Buket Aydın birlikte görüntülendi!

Uzun yıllardır aşk yaşadığı konuşulan Sibel Can’la geçen ay Marmaris tatilinde görüntülenen ünlü iş insanı Emir Sarıgül, eski sevgilisi Buket Aydın’a geri döndü.

‘KARİYERİMİ ZEDELİYOR’ DEMİŞTİ

Geçtiğimiz mart ayında ilişkilerine son veren Buket Aydın ile Emir Sarıgül, önceki akşam Yeniköy’de kameralara yakalandı.

Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen ikili, basına görüntü vermemek için ön kapıdan çıkış yapmak yerine deniz yolunu kullanmayı tercih etti ancak başarılı olamadı.

Sarıgül, restoranın iskelesine yanaşan tekneye doğru yürüdü ve peşinden gelen sevgilisi Buket Aydın’ın da elini tutarak tekneye binmesine yardımcı oldu. Emir Sarıgül ile Buket Aydın çifti, bindikleri tekneyle uzaklaştı.

Çantasını masaya koyan Buket Aydın soluğu Sarıgül’ün yanında aldı. Aydın’ın yolculuk boyunca elini sevgilisinin omzundan indirmemesi dikkat çekti.

'KABUL ETMEYECEĞİM' DEMİŞTİ

Emir Sarıgül ile Buket Aydın, magazin gündeminden düşmüyor. Emir Sarıgül uğruna eşinden ayrılıp işinden de istifa eden Buket Aydın, geçtiğimiz mart ayında “Kariyerimi zedeliyor” diyerek büyük aşkını sonlandırmıştı.

İkilinin ayrılığı sonrası Emir Sarıgül, geçtiğimiz ay Marmaris tatilinde Sibel Can ile kameralara yakalanmıştı. Sarıgül, magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerden sonra Buket Aydın’a evlenme teklifi etmişti.

Bu görüntülerden sonra “Emir bey’in evlenme teklifini kabul etmeyeceğim” diyen Buket Aydın’ın geçtiğimiz günlerde Emir Sarıgül ile nikah masasına oturacağı iddia edilmiş ancak başarılı sunucu çıkan haberleri sert bir şekilde yalanlamıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin