Emin Çapa ile Halk TV kavgasında yeni gelişme. Halk TV, Emin Çapa ve Özlem Gürses ile yollarını ayırmıştı. Emin Çapa'dan şok suçlamalr gelmişti. Emin Çapa, Halk TV ile hem barıştı hem de anlaştı. Emin Çapa'dan Cafer Mahiroğlu'na flaş sözler

Halk TV yönetimi; 'YouTube kanallarında yayın yapmaları' gerekçesiyle Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yollarını ayırmıştı. Halk TV'den yapılan açıklamada, 'paralel yayın' ifadeleri kullanılmıştı. Emin Çapa Halk TV yönetimini topa tutmuş, anlaşma maddelerini hatırlatmış, YouTube'tan elde edilen paradan pay istenildiğini dile getirmişti. Emin Çapa, Halk TV ile yeniden anlaştı. Emin Çapa, Twitter hesabından Halk TV ile 'yeniden' anlaşma sağlandığını açıkladı. Çapa dikkat çeken ifadeler kullandı.

Google Haberlere Abone ol
Emin Çapa ile Halk TV kavgasında yeni gelişme. Halk TV, Emin Çapa ve Özlem Gürses ile yollarını ayırmıştı. Emin Çapa'dan şok suçlamalr gelmişti. Emin Çapa, Halk TV ile hem barıştı hem de anlaştı. Emin Çapa'dan Cafer Mahiroğlu'na flaş sözler

Halk TV yönetimi geçtiğimi ay, Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yollarını ayırmıştı. Kanal yönetiminden yapılan açıklamada, “Halk TV, kurumsallaşma yolunda bir adım atarken, uluslararası yayın standartlarının da gereği olarak, tüm ekran yüzlerinin kişisel YouTube kanallarında yaptıkları paralel yayınlara son vermelerini istedi.” İfadelerine yer verilmişti. Çapa da Halk TV yönetimine zehir zemberek sözlerle cevap vermiş, yaşananları ayrıntışı şekilde anlatmıştı.

 Çapa ile Halk TV yeniden anlaştı. Çapa Twitter hesabından 18 Nisan Pazartesi itibariyle programa kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Çapa, "Sevgili Dostlarım; @halktv yönetimi ile yaptığımız görüşmelerden sonra, uğruna mücadele ettiğimiz ortak hedefin her şeyin üzerinde olduğu konusunda uzlaştık. Bir kere bu konuda uzlaşınca gerisi kolay oldu. Pazartesi gününden itibaren kaldığımız yerden yeniden başlıyoruz." dedi.

Halk TV'nin Twitter hesabını 2 kez yanlış etiketleyen Çapa, "Bu kararda, "Türkiye'nin içinde bulunduğu dramatik noktada en iyi mücadele nerede verilir?" sorusunun yanıtı önemli bir yer tutuyor. 2018'de olduğu gibi, şimdi de bu sorunun yanıtı @halktvcom.tr Seçim sonuna kadar her iki tarafın youtube kanalında da yayın yapmayacağım" ifadelerini kullandı.

Şirin Payzın'ın, Barış Terkoğlu'nun, Ayşenur Arslan'ın ve Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş'ın geri dönmesi için çabaları olduğunu belirten Çapa, Halk TV'nin patronu, tekstilci Cafer Mahioğlu için de, ""kişisel konular önemli olamaz" açık yürekliliği olmasa sonuç alamazdık." diyerek ona da paye verdi.

Çapa Twitter hesabından son mesajında şu ifadeleri kullandı:

Ve elbette bazıları beni çok duygulandıran, hepsi üzerimdeki sorumluluk hissini artıran sizlerin mesajları var. Çiçek fotoğrafımın altına, seyahat yazımın ekine, mail kutuma gönderdiğiniz tüm mesajları okudum. Güveniniz için teşekkür ederim. Sn Ayşenur Turgut, beni ağlattınız.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin