Emel Sayın'dan flaş açıklama! Mehmet Ali Erbil'le aşk yaşadı mı?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir programda, Emel Sayın'la üç ay aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. Sayın'dan, Erbil'in bu sözlerine yanıt geldi.

Google Haberlere Abone ol
Emel Sayın'dan flaş açıklama! Mehmet Ali Erbil'le aşk yaşadı mı?

Mehmet Ali Erbil'in 3 ay Emel Sayın'la aşk yaşadım sözlerine, Sayın'dan açıklama geldi.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, "Emel Sayın'ın bu aşktan haberi bile yok!" başlıklı bugünkü yazısında, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in geçtiğimiz günlerde Sayın hakkında yaptığı açıklamalara, ünlü sanatçı Emel Sayın'ın ne söylediğine yer verdi.

Emel Sayın'ın duyunca çok şaşırdığını ve bu aşktan haberi bile olmadığını söyleyen Onur Akay, "Emel Sayın'la yakın dostluğu olan değerli gazeteci dostum Olcay Ünal Sert'e bu aşkı sordum ve Olcay da Emel Hanım'a sordu. Emel Sayın'ın Mehmet Ali Erbil'le aşk yaşadığından haberi bile yok. "Mehmet Ali son zamanlarda tuhaf açıklamalar yapıyor." diyen ve şaşkınlığını gizleyemen Emel Sayın, 'Ben Mehmet Ali'ye sorarım.' dedi. Emel Hanım, Mali'nin bu esprisinin hesabını sormaya hazırlanıyor. Bu aşk gerçek olsaydı bile itiraf erkeğe değil kadına yakışırdı." ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında itirafta bulunarak, "Çok sevdiğim hala görüştüğüm, her zaman benim yanımda olan iyiliğimde kötülüğümde çok önemli bir dostum... Emel Sayın'la 3 ay kadar beraberdim. Emel Sayın hastane sürecinde beni hiç yalnız bırakmadı. Hiç kaybetmediğim, birlikte yaşadığım dostum ama neden ayrıldığımızı açıklayamam. 'Aşkım Aşkım' dizisinden çok önce olan bir ilişkiydi. Emel Sayın'a sorun..." ifadelerini kullanmıştı.

Onur Akay'ın yazısı okumak için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin