Ekrem İmamoğlu'ndan Tarkan'a konser teklifi... İBB yetkilileri Tarkan iddiasını yalanladı, Selda Bağcan'ı işaret etti

Dünyaca ünlü sanatçı Tarkan İzmir'in kurtuluşu dolayısıyla verdiği konserle günlerce konuşulmuştu. İzmir'de fırtınalar gibi esen Tarkan hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Tarkan'ın İzmir'den sonra 29 Ekim'de de sahneye çıkacağı iddia edildi. İBB yetkilileri ise çıkan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, 29 Ekim’de İstanbul’da Selda Bağcan’ın sahne alacağını söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Ekrem İmamoğlu'ndan Tarkan'a konser teklifi... İBB yetkilileri Tarkan iddiasını yalanladı, Selda Bağcan'ı işaret etti

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü kentte büyük bir coşkuyla kutlandı. Tarkan'ın konser verdiği Gündoğdu Meydanı'na yüz binlerce kişi akın etti.

Tarkan'ın konserden tek kuruş almadığı açıklanmış ve konserin tüm gelirini hayır kuruluşlarına bağışladığı öğrenilmişti. Tarkan'ın İzmir konseri ücretsiz açıkhava konserleri arasında “dünyanın en kalabalık ilk 5 konserinden biri” olarak kaydedilmişti.

İstanbul'da konser verecek mi?

Günlerce konuşulan konserden sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 29 Ekim kutlamaları için Tarkan'a teklif götürdüğü iddia ediliyor. 

Ekrem İmamoğlu'nun, "29 Ekim'de de İstanbul'da sahneye çık" diyerek Tarkan'ı davet ettiği idida edilirken, söz konusu ididayı İBB doğrulamadı.

Odatv’ye konuşan İBB yetkilileri, çıkan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, 29 Ekim’de İstanbul’da Selda Bağcan’ın sahne alacağını söyledi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin