Ekranların güzel sunucusu dünyaevine girdi!

Ciner Medya Grubu'nun ekonomi kanalı Bloomberg HT'nin güzel sunucusu Buse Biçer, dünyaevine girdi.

Google Haberlere Abone ol
Ekranların güzel sunucusu dünyaevine girdi!

Ciner Medya Grubu'nun ekonomi kanalı Bloomberg HT'nin güzel sunucusu Buse Biçer, uzun süredir beraber olduğu Amerikan strateji kuruluşu temsilcisi Hakan Akbaş ile evlendi.Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun kıydığı nikah Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleşti.

Çok sayıda davetlinin katıldığı nikahta Buse Biçer'in nikah şahitliklerini ablası Ayşe Biçer ile İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan yaparken, Hakan Akbaş'ın nikah şahitliklerini ise MEF Üniversitesi Rektörü Prof.Muhammet Şahin, işadamları Hakan Çakarcalı ve Aka Gündüz Özdemir yaptı.

Bir dönem Sabancı Holding’de Başkan yardımcılığı yapan 51 yaşındaki Hakan Akbaş, halen ABD eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albrıght'ın kurduğu ve başında bulunuduğu lobi ve strateji kuruluşu Albrıght Stonebrıdge Group'un Türkiye temsilcisi olarak görev yapıyor.

Akbaş'ın ikinci evliliği. İlk evliliğinden 2 kız çocuğu bulunuyor.Daha önce 24 TV, Habertürk Tv'de görev yaptıktan sonra Bloomberg HT'ye transfer olan Buse Biçer ise 39 yaşında. Onun da ikinci evliliği ve ilk evliliğinden bir çocuğu bulunuyor.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin