Ekranlarda fantastik bir dizi başlıyor. İşte detaylar!

İşte, Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak diziden ayrıntılar!

Google Haberlere Abone ol
Ekranlarda fantastik bir dizi başlıyor. İşte detaylar!

Fox TV ekranında yayına hazırlanan ve çekimleri devam eden  ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisi için Murat Han ve Esra Ronabar birlikte kamera karşısına geçti. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen iki ünlü isim, bu farklı aile dizisinde yeni bir maceraya imza atacak.

 

En son ‘Eve Düşen Yıldırım’ dizisinde rol alan oyuncu Murat Han ve son rol aldığı polisiye dizi ‘Uçurum’ ile sevenleriyle buluşan Esra Ronabar ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ de çok farklı bir aileyi ayakta tutmaya çalışan bir anne ve baba olarak ekranda olacak.

 

Dizi, zihin okumanın, görünmez olmanın, parmaklarından elektrik üretmenin mümkün olduğu bir dünyada geçiyor. Scorfilms yapımı dizi, görsel efektleri ile de dizi tutkunlarına bugüne kadar izlediklerinden çok farklı bir atmosfer sunmayı hedefliyor.

 

Deniz Özerman, Ekin Koç, Demet Özdemir, Dila Danışman, Bora Cengiz, Nezih Cihan Aksoy, Metehan Sezer, Su Burcu Yazgı Çoşkun, Burak Can, Dilşat Şimşek, Cengiz Tangör ve Melih Can ile birlikte ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ 7 Temmuz'da başlıyor. İşte dizinin 1. Bölüm fragmanı:


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin