Ekranın ünlü profesörü Coronavirüs'e yakalandı

Televizyon kanallarında sık sık yorumlarıyla izleyici karşısına çıkan Prof. Dr. Oğuz Özyaral'ın coronavirüs testi pozitif çıktı. Deneyimli ismin hastanedeki tedavisi devam ediyor.

Google Haberlere Abone ol
Ekranın ünlü profesörü Coronavirüs'e yakalandı

Ekranın ünlü isimlerinden Prof. Dr. Oğuz Özyaral coronavirüse yakalandı.

Gittiği hastanede Covid 19 testi pozitif çıkan Prof. Dr. Oğuz Özyaral'ın hastanedeki tedavi sürecinin devam ettiği öğrenildi. Oğuz Özyaral, Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından gelen geçmiş olsun mesajları için sevenlerine teşekkür etti.

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam eden Prof. Dr. Oğuz Özyaral hastanenin başhekimlerine de teşekkür etti.

64 yaşındaki Özyaral, son olarak CNN Türk ve Habertürk gibi kanallarda görüşlerini paylaşmıştı.

OĞUZ ÖZYARAL KİMDİR?

Oğuz Özyaral, 1956 yılında doğmuştur. Lisans eğitimini İşletme alanında, Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Mikrobiyolojide ve Doktorasını da yine aynı okulun aynı bölümünde yapmıştır. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyonu Bölümünde Hastane ve Sağlık Kuruluşları Yönetimi alanlarında yüksek lisans düzeyinde özel eğitim almıştır.

Profesör Doktor Oğuz Özyaral, şu anda İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev almaktadır. Televizyon programlarında da zaman zaman yer alan Profesör Doktor Oğuz Özyaral, 'Titiz misin?' adlı program da yapmıştır.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin