Eda Ece'nin yardım talebine Bakanlık'tan jet yanıt

Yasak Elma'nın başarılı oyuncusu Eda Ece, yanında çalışan yardımcısının epilepsi hastası 11 yaşındaki oğlu için Sağlık Bakanlığı'ndan yardım istedi. Bakanlıktan Ece'ye anında cevap geldi.

Google Haberlere Abone ol
Eda Ece'nin yardım talebine Bakanlık'tan jet yanıt

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma oyuncusu Eda Ece, Coronavirus nedeniyle çekimlere verilen arada karantinayı evinde geçiriyor. Ece, evinde kendisine yardımcı olan çalışanın epilepsi hastası 11 yaşındaki oğlu için yardım istedi.

Ünlü oyuncuya, Sağlık Bakanlığı'ndan yanıt gecikmedi.

Eda Ece, Twitter hesabından, "Benim evimde çalışan ablanın 11 yaşındaki çocuğu epilepsi hastası. İlacını almak için başvurmuşlar ama sanırım dünyanın içinde bulunduğu bu olağanüstü halden dolayı yurtdışından ilaç gelemiyor. 55 gün olmuş. Doktoru eldeki ilaçları vermiş bitmiş, bir süredir tamamen ilaçsız kaldı" paylaşımıyla dikkat çekti.

Sağlık Bakanlığı'nın hızlı geri dönüşü sonrası Ece bir paylaşım daha yaparken şu sözlerle teşekkür etti: "Hızlı cevabınız için sağlıklı çözüm yürekten teşekkür ederim. Ve bu tweetin görülmesi için paylaşan buradaki insanlara da teşekkür ederim. Umarım bir an önce hallolur."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin