Ece Üner'in Selin Ciğerci yorumu gündem oldu. tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner Selin Ciğerci'yi linç edenlere sordu: Badeci şeyhe bu tepki verildi mi? Köpeğe işkence yapanlar için toplanıldı mı?

Konya'da hafta sonu kendi mağazasının açılışına katılan Selin Ciğerci, güzellik merkezinin önüne gelen kalabalık bir grup tarafından linç edilmişti. tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner, Selin Ciğerci'nin linç edilmesi haberi öncesi yaptığı konuşma sosyal medyanın gündemine oturdu. Ece Üner, Ciğerci'ye tepki gösteren kalabalığa sordu: Badeci şeyhe bu tepki verildi mi? Köpeğe işkence yapanlar için toplanıldı mı?

Google Haberlere Abone ol

Kendisine ait güzellik merkezinin açılışını yapmak için Konya'ya gelen Selin Ciğerci kalabalık bir grup tarafından protestoya uğradı. Güzellik merkezinin önüne gelen kalabalık bir grup tarafından protesto edilen Selin Ciğerci için "Konya'dan defol" sloganları atıldı. Selin Ciğerci, güvenlik güçleri tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı.

Bu görüntüler sosyal medyada büyüt tepki çekti. Selin Ciğerci'ye destek mesajları yağarken, Ciğerci, "Yaşadığım korku ve acıyı kelimelerle anlatmakta zorlanıyorum" ifadelerini kullandı. 

ECE ÜNER DESTEK VERDİ

tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner, Selin Ciğerci'nin yaşadığı olayı yorumladı. Ece Üner Konya insanının misafirperver olduğunu ifade ederek, "Gittim gördüm. Gel ne olursan gel yeter ki Selin Ciğerci olma... Gururluydu ama linç edildi. Merkezi hizmet veremeden kapatıldı" ifadelerini kullandı.

Badeci Şeyh ve kürekle öldürülen köpeği hatırlatan tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner şu ifadeleri kullandı: "Burada linç girişiminde bulunan bir grup insana da sormak lazım; sayın Bülent Ersoy'un ziyaretinde böyle bir olay yaşandı mı? Konya'da erkek müritlerini taciz eden badeci şeyhe bu tepki verildi mi? Kafasına kürekle vura vura köpeğe işkence yapan kişi için aynı kalabalık toplandı mı? Protesto edenler o iş yerine ruhsat veren belediyeye oy vermedi mi? Niye estetik merkezine bu öfke?" 

Ece Üner'in bu konuşması sosyal medyada büyük ilgi gördü, binlerce kez paylaşıldı.

Kaynak: Medyatava
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin