Dunkin Ducks isimli ördek aylık 4 bin 500 dolar kazanıyor

TikTok ve Instagram'da "Dunkin Ducks" adlı hesabı bulunan Munchkin adlı fenomen ördek sahibine ayda 4 bin 500 dolar kazandırıyor. Fenomen ördek Dunkin Ducks Türk lirasıyla ayda 39 bin 162 lira kazanç sağlıyor.

Google Haberlere Abone ol
Dunkin Ducks isimli ördek aylık 4 bin 500 dolar kazanıyor

ABD’nin Pennsylvania eyaletinde yer alan Milford’da yaşayan Ellis New York Post’a verdiği röportajda, Munchkin için dünyanın en şımarık ördeği ifadelerini kullanarak, Munchkin’in kamerayı görür görmez hemen poz vermeye başladığını aktardı.

Ellis, “Dunkin Ducks” adıyla açtığı TikTok hesabının 2.7 milyon, Instagram hesabının ise 245 bin takipçisinin bulunduğunu ifade ederek, TikTok ve Instagram'dan ayda 4 bin 500 dolar kazanç elde ettiğini açıkladı.

"YARIM SAATTE 40 ÇALIŞARAK KAZANDIĞIMDAN DAHA FAZLA KAZANDIM"

Paylaşımları neticesinde markaların kendisine ulaşmaya başladığını ve ilk ücretli marka anlaşmasını Instagram'da yaptığını ifade eden Ellis, “Bu içeriği oluşturup yayınlayarak yaklaşık yarım saatte, bir markette haftada 40 saatten fazla çalışarak kazandığımdan daha fazla para kazandım” dedi.

“BİRÇOK İNSAN BENİMLEE DALGA GEÇTİ AMA AYNI İNSANLAR ŞİMDİ BENİM ARKADAŞIM İSTİYOR"

Munchkin ile şöhret yolculuğuna 16 yaşındayken başladığını ifade eden Ellis, Temmuz 2018'e kadar açtığı Instagram hesabının 5 bin takipçiye ulaştığını belirterek, "Aklımda, okuldaki popüler kızların bile 5 bin takipçisi yok. Lisede ördeğe sahip olduğum için birçok insan benimle dalga geçti, ama aynı insanlar şimdi benim arkadaşım olmak istiyor çünkü ördek internette ünlü" dedi.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin