Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor

Eternals’ın binlerce yıla yayılan destansı hikayesini yaşamaya hazır olun. Nomadland ile En İyi Yönetmen Oscar ödülüne layık görülen Chloé Zhao'nun yönettiği, Marvel sinematik evreninin 4. fazının merakla beklenen filmi “Eternals” 5 Kasım’da vizyona giriyor.

Google Haberlere Abone ol
Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor

"Eternals", insanlığın doğuşundan beri dünyayı koruyan, yıldızların ötesinden bir grup kahramanın hikayesini konu alıyor. 

Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor

Deviant olarak adlandırılan, uzun süre önce tarihe karıştığı düşünülen yaratıklar gizemli bir şekilde geri döndüklerinde, Eternal'lar insanlığı bir kez daha savunmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor - Resim : 2


Olağanüstü kadrosunda güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor.

Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor - Resim : 3

Oscar ödüllü Chloé Zhao'nun yönettiği, Marvel Sinematik Evreninin 4. Fazının merakla beklenen filmi “Eternals” 5 Kasım’da sinemalarda olacak.

Dune efsanesinin ardından dev bir Hollywood yapımı daha 5 Kasım cuma vizyona giriyor - Resim : 4

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin