Doktordan iğrenç kumpas! "Sende virüs var, iyileştireceğim' dediği hastalarını otel odasına götürüp tecavüz etti

Jinekoloğun, hastalarını kansere sebebiyet veren insan papiloma virüsünü cinsel ilişkiye girerek yok ettiğine inandırarak tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Doktordan iğrenç kumpas! "Sende virüs var, iyileştireceğim' dediği hastalarını otel odasına götürüp tecavüz etti

İtalya’da 68 yaşındaki bir jinekoloğun mide bulandıran “tedavi yöntemi” ifşa oldu. Bari kentinde yaşayan Giovanni Miniello’nun hastalarından birinin yerel medyaya konuşmasıyla ortaya çıkan ifşa hem ülkede hem de uluslararası kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Le Iene isimli TV programına çıkan bir kadın Miniello’nun kendisinde kansere sebebiyet veren insan papiloma virüsü tespit edildiğini söylediğini açıkladı. HaberGlobal'in haberine göre, her ne kadar test sonuçlarında bu virüs bulunmasa da doktorun ikna olmadığı ve kendisine, “Senin aşılı birisiyle cinsel ilişkiye girmen gerek. Ben aşı oldum, istersen ben sen iyileştirebilirim” dediğini söyledi.

İsmini açıklamayan kadının ifşasından sonra televizyon ekibi gizli kamerayla birlikte bir kadını hasta gibi doktorun ofisine gönderdi. Gizli kamerada kadını ikna eden doktor, kadınla otelde buluşma konusunda anlaştı.

Otel odasında gizli kamerayla çekildiğini bilmeyen doktor penisi hakkında, “Sihirli flüt” ve “Penislerin Aziz Padre Pio’su” yorumunu yaptı. Padre Pio, insanları iyileştirdiğine inanılan 20’nci yüzyılda yaşamış bir din insanı olarak biliniyor.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin