Doğuş Grubu, Erdoğan'ın kampanyasına destek verdi

NTV, Star TV, Kral TV gibi kanalları bünyesinde bulunduran Doğuş Grubu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın coronavirüs nedeniyle başlattığı kampanyaya böyle destek verdi.

Google Haberlere Abone ol
Doğuş Grubu, Erdoğan'ın kampanyasına destek verdi

NTV, Star TV, Kral TV gibi kanalları bünyesinde bulunduran Doğuş Grubu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın coronavirüs nedeniyle başlattığı kampanyaya 15 Milyon lira destek verdi.

Gruptan konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

"Doğuş Grubu olarak kuruluşumuzdan bu yana memleketimizin ve insanımızın iyi bir geleceğe sahip olmasını amaçladık. Bugün de birlik ve dayanışmanın önemini en yüksek seviyede hissediyor ve güzel ülkemizin bu süreci en az zarar ile atlatabilmesi için çalışıyoruz.

Milli Dayanışma Kampanyası’na; Doğuş Holding, Doğuş Otomotiv, Doğuş - Yüce Oto ortaklığı / Skoda, Doğuş İnşaat, Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Turizm, n11.com ve Tüvtürk başta olmak üzere tüm Doğuş Grubu ailesi olarak 15 milyon TL katkı sağlıyoruz.

TÜVTÜRK şirketimizin 500 bin maske bağışı, Grand Hyatt ve Soho House Otellerimizin tam kapasite ile süresiz olarak sağlık çalışanlarına tahsis edilmesi gibi destek çalışmalarımızı da sürdüreceğiz.

Millet olarak bu sürecin üstesinden en iyi şekilde geleceğimize olan inancımız tamdır."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin