'Dizilerde öpüşseydi karım olamazdı' demişti! Alişan'ın eşi Buse Varol'a okul önünde veliden şoke eden tepki

Türkücü Alişan'ın eşi Buse Varol oğlunu okula bıraktıktan sonra diğer velilerin tepkisiyle karşılaştı. O anları sosyal medya hesabından anlatan Buse Varol, "Bu kadının kadına şiddetidir" dedi.

Google Haberlere Abone ol
'Dizilerde öpüşseydi karım olamazdı' demişti! Alişan'ın eşi Buse Varol'a okul önünde veliden şoke eden tepki

Geçtiğimiz günlerde açıklamasıyla gündeme oturan Alişan'ın eşi Buse Varol oğlu Burak'ı okula bıraktığı sırada bir velinin tepkisiyle karşılaştı.

O anları sosyal medya hesabında paylaşan Buse Varol, şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşlar sizlere kadının kadına şiddeti nasıl olur, onu anlatacağım. Sinirlerim inanılmaz bozuk. Ben her sabah Burak'ı okula bırakıyorum. Arabayı kapının önüne bırakıp, dörtlüleri yakıp kapıdan çocukları teslim ediyoruz. Okulun içine bile girmiyoruz çünkü arabalarımız çalışır halde oluyor... Bu işlem toplamda 1 dakika bile sürmüyor.

Bu sabah yine Burak'ı okula bıraktım. Burak'ı indirirken yan tarafa park etmiş bir araba vardı, içinde de bir kadın. Çıldırmış gibi bağırmaya başladı. 'Arabanı çekeceksin', 'Arabanı buraya park etmeyeceksin' diye. Aslında arabam park halinde değildi, çalışır vaziyetteydi. Kadın bir anda hakaret etmeye başladı ve gerçekten ağıza alınmayacak kelimeler, inanılmaz derecede yükseldi. Çıldırmış gibi, gözü dönmüş gibi arabanın camını açıp bana bağırdı.

'Bir insana nasıl hakaret edebilirsin?' diyerek neye uğradığını şaşıran Buse Varol oğlunun da çok korktuğunu söyledi. Varol "Cipe binip, insanlara bağırarak insanlık olmuyor! Şiddetle kınıyorum. Okuldan bana hakaret ettiğine dair görüntüleri aldıktan sonra kendisine hakaret davası açacağım."

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin