Diriliş Ertuğrul yeni hikayesi, yeni oyuncularıyla ekrana dönüyor!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni sezon ilk bölümüyle çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Google Haberlere Abone ol
Diriliş Ertuğrul yeni hikayesi, yeni oyuncularıyla ekrana dönüyor!

'Diriliş Ertuğrul' 7 Kasım Çarşamba akşamı 20.00’de TRT1 ekranlarında 5. sezonuyla izleyenleriyle buluşuyor."Diriliş Ertuğrul yeni sezon fotoğrafları" Galerisine Göz AtTekden Film tarafından hayata geçirilen, senaryosu ve yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği 'Diriliş Ertuğrul', kadrosundan dekoruna ve platosuna kadar birçok yenilikle izleyicisiyle buluşacak.

'Diriliş Ertuğrul' için bütün yaz dönemi boyunca hummalı bir çalışma yürüten yaklaşık 250 kişilik ekip tarafından yepyeni bir Söğüt şehri inşa edildi. Ayrıca geçen sezondaki tüm otağ ve dekor da değişti, kıyafetler yeniden yorumlandı.Tüm dünyada ses getiren ve 85’in üzerinde ülkede 25 lisana çevrilen, izleyici rekoru kıran 'Diriliş Ertuğrul'un 5. sezonu sürprizlerle sahne olacak. Türkiye ve dünyada 3 milyar izleyiciye erişen dizide %60 oranında değişen bir oyuncu kadrosu izleyicilerle buluşacak.

Yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı 'Diriliş Ertuğul'da Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Mete, Didem Balçın’ın aralarında bulunduğu isimler rol alıyor.

Halen gösterildiği 85 ülkede dünya izleyicisi tarafından da soluksuz izlenen “Diriliş Ertuğrul”; yepyeni platosunda ekibe yeni katılan oyuncuların kemik kadroyla birleşecek olan enerjisiyle yine TRT1 izleyicilerine unutamayacakları bir sezon yaşatacak.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin