Didem Soydan'dan Sabah'ın haberine tepki!

Ünlü model Didem Soydan, Sabah Gazetesi'nde yer alan bir habere, sosyal medya hesabı üzerinden çok sert tepki gösterdi. Soydan, Sabah'ı 'yalan haber' yapmakla suçladı.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Didem Soydan'dan Sabah'ın haberine tepki!

Köy Okulları Yardım Projesi, ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye tablet gönderdi. Ancak, Sabah Gazetesi'nde yer alan haberde ise, bu tabletlerin Ebru Şallı tarafından gönderildiği yazıldı.

Sabah'ın bu haberine Ebru Şallı cephesinden de herhangi bir düzeltme yapılmadı.

Didem Soydan da sert tepki

Sabah Gazetesi'nin Köy Okulları Yardım Projesi tarafından temin edilen tabletlerin Ebru Şallı tarafından gönderildiği haberine, kendisi de projede yer alan Didem Soydan'dan çok sert tepki geldi.

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Didem Soydan, Sabah Gazetesi'nin bilerek yalan haber yaptığını söyledi. Soydan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Sabah gazetesinin yaptığı yalan haber üzerine Köy Okulları Yardım Projesi'nin açıklaması aşağıdadır

Sabah gazetesi bilerek yalan haber yapmak sizlerin dnasina işlemiş bunu biliyoruz ama bizzat kampanyanın başında biri olarak sizi mecburen düzeltmek durumundayım

Sabah gazetesi yalanindan bahsediyorum

Tek başına bir yere yalakalanmadan, önemli biri ile bağlantısı olmadan sadece duzgunluk ve iyilikle yapılan bir projeyi duyurmaya ? ödünüz kopuyor di mi ? @Sabah"

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin