Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısında gündemi değerlendirdi! EYT'lilere müjdeyi verdi: EYT'lilerin mağduriyeti bu yıl bitmeden çözüme kavuşacaktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor. Bahçeli EYT'lilere müjdeyi verdi. "EYT'lilerin mağduriyeti bu yıl bitmeden çözüme kavuşacaktır." dedi. Yunanistan'ın Ege'deki tahriklerine ve adaların silahlandırılması konusuna değinen Bahçeli, "Yunanistan ABD'nin dolduruşuna gelip Türkiye'ye meydan okuyor. Lozan ve Paris anlaşmaları yok sayılmaktadır. Dünyaya ilan ediyorum. Adalar konusunda hakkımızı yedirmeyiz." diye konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısında gündemi değerlendirdi! EYT'lilere müjdeyi verdi: EYT'lilerin mağduriyeti bu yıl bitmeden çözüme kavuşacaktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle;

BAHÇELİ'DEN EYT MESAJI

"EYT'lilerin mağduriyeti bu yıl bitmeden çözüme kavuşacaktır.

2023 seçimlerinde Türk Milleti'nin Zillet'e düşme ihtimali yoktur.

"ANKETLER BİZİM İÇİN VIZILTIDIR"

Anketler şunu söylemiş bunu söylemiş. Biz milletimize bakarız, ona kulak veririz. Milletimiz ne diyorsa coşkuyla yaparız. Biz milletimizin ne dediğine bakarız.

23 Ekim 2022 tarihinde Manisa Açık Hava Toplantılarımızı yapacağız. Bizim cumhurbaşkanı adayımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacağını sonuna kadar haykıracağız.

Milli birlik ve kardeşliğimiz için milletimize çağrım; gelin birlikte Türkiye olalım.

Terörizmin ablukası, ekonomik saldırılar, siyasi oyunlar veticaret savaşları çözülmeyi bekleyen sorunların en başındadır. Sancılı gelişmelerin ve önümüzdeki riskli yılların, dünyanın doğuşuna nasıl tanıklık edeceği bir muammadır.

"ADALAR KONUSUNDA HAKKIMIZI YEDİRMEYİZ"

Yunanistan ABD'nin dolduruşuna gelip Türkiye'ye meydan okuyor. Akdeniz ve Ege'den silah gösterip, Lozan ve Paris anlaşmaları yok sayılmaktadır. Türkiye çembere alınmaktadır. Dünyaya ilan ediyorum. Adalar konusunda hakkımızı yedirmeyiz. Hakkımız çiğnetmeyiz, vazgeçmeyiz. Hakkımıza, hukukumuza göz koyanların gözünü oyarız.

6'LI MASAYA TEPKİ

Zillet İttfaikı Türkiye'nin karşısına geçen Türkiye düşmanları ile birliktedir. Bunlar şimdiden koltuk kavgasındadır. Bunlardan ne köy olur ne de kasaba. Hele bir adayınızı açıklayın. Kim olduğunu bir söyleyin.

Zillet İttifakı'nın her birinin gündemi başkadır. Masada birbirlerine gülerken masa altında tekme atmatadırlar. Altılı masanın 'noter' olmadığını söylemek ucuz bir numaradır.

CHP demek HDP demektir, HDP demek PKK demektir.

MERSİN'DEKİ TERÖR SALDIRISI

CHP'nin gazeteci kisveli teröristi Mersin'de polisevini hedef almıştır. Kılıçdaroğlu sen kimin yanında, kimin yolundasın? Sayın Kılıçdaroğlu DNA testi isterken hiç mi kalbin sızlamadı?"

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin