Demirören Medya'dan çok konuşulacak yılbaşı çekilişi! Çalışanlar arasında gündem oldu. Kazanacak 11 kişiye 400 liralık A101 çeki verilecek.

Demirören Medya Grubu, bünyesinde çalışan gazetecilere mail gönderdi. Yılbaşı için çekiliş yapılacağını duyurdu. Kazanacak 'şanslı' 11 kişiye ödül olarak da 400 liralık A101 çeki verileceği duyuruldu. Yeni yıl zammı öncesi çalışanlar arasında bu durum, "Umarım yeni yıl zammında Demirören Medya Grubu daha cömert olur." yorumlarına neden oldu.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Demirören Medya'dan çok konuşulacak yılbaşı çekilişi! Çalışanlar arasında gündem oldu. Kazanacak 11 kişiye 400 liralık A101 çeki verilecek.

MEDYATAVA/ÖZEL HABER

Demirören Medya; bünyesinde bulunan Hürriyet, Milliyet, Kanal D, CNN Türk ve Posta gibi kuruluşlarda çalışan gazeteciler için yılbaşında çekiliş düzenleme kararı aldı.

Çekilişi de çalışanlara mail atarak duyurdu.

Mailde katılmak isteyenler için şartların yazı olduğu bir katalog da yer aldı.

Gönderilen mailde, "Demirören Medya ailesinde çalışan 11 kişiyi çekilişle 400 Tl'lik A101 hediye çeki bekliyor" denildi.

Demirören Medya'dan çok konuşulacak yılbaşı çekilişi! Çalışanlar arasında gündem oldu. Kazanacak 11 kişiye 400 liralık A101 çeki verilecek.

Katılıma son başvuru 27 Aralık olarak açıklanırken çekilişin de 27 Aralık'ta yapılacağı duyuruldu.

Hediye çeki verilecek olan kişi sayısının 11 olmasına da tepki gösteren çalışanlar kurumda binlerce çalışanın olduğunu hatırlattı ve bu sayının yetersiz olduğunu belirttiler.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin