Demirören Medya'da atama! Özel Ekler Direktörü kim oldu?

Demirören Medya Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti.

Google Haberlere Abone ol
Demirören Medya'da atama! Özel Ekler Direktörü kim oldu?

Demirören Medya Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Demirören Medya Özel Ekler Direktörlüğü'ne deneyimli gazeteci Eren Aka atandı.Halen Milliyet Bölge Ekler Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Eren Aka, Demirören Medya Özel Ekler Direktörlüğü görevine 1 Ocak'tan itibaren başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel yazıEren Aka yönetimindeki eklerden biri olan Milliyet Rize ekine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gönderdiği 'Rizeli Olmak' yazısı oldukça ses getirmişti. Ayrıca Eren Aka bir çok belediye başkanıyla da başarılı röportajlara imza attı.

Eren Aka kimdir?Gazeteciliğe 2004 yılında Vatan Gazetesi’yle başlayıp 2010 yılında Vatan gazetesi’nin Doğan grubuna satışıyla birlikte Milliyet Gazetesi’nde görev yapmaya başladı. Gazetenin birçok biriminde yönetici olarak görev aldıktan sonra 2013 yılı itibariyle Milliyet Gazetesi Bölge Ekler Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Siyasi ve yerel yönetimler konusunda yaptığı röportajlarla ses getiren Eren Aka, halen Demirören Medya bünyesinde çalışmakta...


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin