Demirören Medya Grubu'nda üst düzey ayrılık! Hangi isimle yollar ayrıldı?

Demirören Medya Grubu'nda üst düzey bir ayrılık yaşandı. Demirören Medya Grubu Reklam ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Rima Erdemir ile yollar ayrıldı. Erdemir, 2018 yılının sonunda görevine başlamıştı.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Demirören Medya Grubu'nda üst düzey ayrılık! Hangi isimle yollar ayrıldı?
MedyaTava Özel

Demirören Medya Grubu Reklam ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Rima Erdemir ile yollar ayrıldı. Erdemir, MedyaNet Genel Müdürlüğü görevinden bu pozisyona geçiş yapmıştı.

Kasım 2018'de görevine başlayan Rima Erdemir, Demirören Medya Holding Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atanmış ve Hürriyet, Milliyet, Vatan, Posta, Fanatik, Euro D, TV ve Radyo şirketleri ile dijital iştiraklerinin reklam satışından ile Medyanet şirketinin tüm çalışmalarından sorumluydu.

Rima Erdemir kimdir?

1970 yılında İstanbul’da doğan Rima Erdemir, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatına üniversite yıllarında başlayan Erdemir, reklam sektörünün hem ajans hem de mecra tarafında çeşitli görevlerde bulundu. 2001 yılında Milliyet gazetesine geçti ve 3 Mart 2008 tarihine kadar Reklam Grup Direktörlüğü de dahil olmak üzere çeşitli yönetim kademelerinde çalıştı.

Rima Erdemir 10 yıl Türkiye’nin önde gelen dijital  reklam platformu MedyaNet’in Genel Müdür’ü olarak görev yaptı. IAB Türkiye Yönetim Kurulunda da bulunan Rima Erdemir, Türkiye’de dijital reklamcılığının büyümesi ve gelişmesi için sektörde aktif rol oynadı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin