Demirören Medya Grubu'nda üst düzey atama!

Bünyesinde birçok televizyon, gazete ve radyo bulunduran Demirören Medya Grubu'nda üst düzey bir atama gerçekleşti. İnsan kaynakları, yapılan yeni görevlendirmeyi çalışanlara duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Demirören Medya Grubu'nda üst düzey atama!

Demirören Medya Grubu’nda üst düzey bir atama yaşandı. Pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yeniden yapılandırılması ve yürütülmesi için kurulan Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörlüğü’nün başına Demirören TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü olarak grupta görevlerini başarıyla yürütmekte olan Didem Koçak getirildi.

Bugün itibari ile atamanın geçerli olduğunu belirten Demirören Medya İnsan Kaynakları Başkanlığı, duyurusunu Didem Koçak'a başarılarının devamını dileyerek sonlandırdı.

İste o atama kararı;

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda;

Tüm grup şirketlerimizin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin daha sinerjik ve daha verimli yönetilebilmesi amacıyla ‘Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörlüğü’ kurulmuş olup Demirören TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörümüz Sayın Didem Koçak, Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörü olarak atanmıştır.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra iş hayatına atılan, 7 yıllık Microsoft deneyiminin ardından kendi şirketini kurarak 15 yıl boyunca danışmanlık hizmeti veren Koçak, kurumsal satış & pazarlama, dijital dönüşüm alanlarında 25 yıllık başarılı bir kariyere sahiptir. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

Yeni kurulan grup direktörlüğümüze ait organizasyon şeması ve görevlendirmeler ayrıca duyurulacaktır.

Bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Didem Koçak’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı

Demirören Medya Grubu'nda üst düzey atama!

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin