Demirören Medya 'Evde' buluşturuyor! Hangi ünlü şarkıcıyla başlıyor?

Demirören Medya tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek ‘evde kal’ çağrısı yapıyor. #EvdeKalMüzikleKal projesiyle her gün sürpriz bir sanatçı evden verdiği konserle tüm Türkiye’ye farklı bir deneyim yaşatacak.

Google Haberlere Abone ol
Demirören Medya 'Evde' buluşturuyor! Hangi ünlü şarkıcıyla başlıyor?

#evdekalmüziklekal Ferhat Göçer ile başlıyor

Türkiye’nin Coronavirus (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya özel bir projeye başlıyor. Evde olmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlayan #EvdeKalMüzikleKal projesiyle sürpriz sanatçılar en sevilen şarkılarını evlerinden yaptıkları canlı yayınlarla seslendirecek.

Projeye destek veren ilk sanatçı 23 Mart’taki canlı yayınıyla Ferhat Göçer olacak. Kendisi de aynı zamanda hekim olan Ferhat Göçer, saat 21:05’de en sevilen şarkılarını ev ortamında eş zamanlı olarak youtube, instagram ve twitter hesapları üzerinden sevenleriyle paylaşacak. Bir sonraki konserin kimin olacağı ise Ferhat Göçer’in verdiği mini konser sonrasında açıklanacak. Ünlü müzisyen başlatacağı challenge (meydan okuma) ile bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarından birini desteğe davet edecek.

#EvdeKalMüzikleKal projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin