Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım'dan aşk iddialarına yanıt!

İlişki yaşadıkları iddia edilen ünlü oyuncular, Özdemir'in evine görüntülendiler.

Google Haberlere Abone ol
Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım'dan aşk iddialarına yanıt!

Demet Özdemir, önceki gün Bodrum-Yalıkavak’taki evinin havuz başında Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti. Habercileri fark edince birbirinden uzaklaşan ikili, aynı gün geç saatlerde yine havuz başında bir araya geldi.

Program değiştiAdı uzun zamandır Can Yaman ile anılan Demet Özdemir, önceki gün Yalıkavak’ta kiraladığı evin havuz başında Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti.

Habercileri fark edince telaşlanan iki oyuncu, çok geçmeden birbirinden ayrıldı. Özdemir günü evinin bulunduğu sitenin iskelesinde geçirirken, Yıldırım ise Barbelo Beach’teydi.

Gece buluştularYakınlarının aşk söylentilerini reddedip “Sadece arkadaşlar” dediği iki genç oyuncu, geç saatlerde yeniden buluşmak üzere plan yaptı.Kaan Yıldırım 23.00 sularında Özdemir’in evine gitti. İkili ilk kez görüntülendikleri havuz başında oturup uzun uzun sohbet etti. Bu arada Yıldırım’ın Özdemir’in kolunu öptüğü ve başını omuzuna yasladığı görüldü.

Kaan Yıldırım, bir ara üşüyen Demet Özdemir’e battaniye getirdi.Haberlerin ardından, Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım sosyal medya hesaplarından yazılı açıklama yayınladı...Demet Özdemir: Aramızda bir şey yok"Birçok şey yazıldı çizildi, bugün çıkan haberlerden sonra açıklamak yapmak zorunda hissettim. Kaan ile arkadaşız, aramızda bir şey yok! Fotoğraflar da sohbet sırasında çekilmiş fotoğraflar. Sohbet ederken ikimizdik ama yazıldığı gibi evde baş başa da değildik... Çok uzun zamandır hayal ettiğim tatili yapıyorum, arkadaşlarımın, dostlarımın, ailemin gelip gittiği... Uzun çalışma temposunun yükünü attığım... Dinlenmeye biraz daha devam yeni güzel projelere enerji toplamak için..."

Kaan Yıldırım: Demet benim arkadaşımÇıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Demet Özdemir benim arkadaşımdır.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin