Demet Evgar'dan sonra rol arkadaşı da hack'lendi!

Emre Karayel'in Twitter hesabından paylaşılanlar Twitter'ı salladı.

Google Haberlere Abone ol
Demet Evgar'dan sonra rol arkadaşı da hack'lendi!

Oyuncu Demet Evgar'ın Twitter hesabından dün gece ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve 'Yetenek Sizsiniz Tükiye' yarışmasıyla ilgili sert mesajlar içeren tweetler atılmıştı. Daha sonra, Evgar'ın hesabının hack'lendiği ve tweetlerin Evgar'a ait olmadığı açıklanmıştı.Demet Evgar'dan sonra oyuncunun '1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk' dizisindeki rol arkadaşı Emre Karayel'de hacklendi.Emre Karayel'in de hesabından "Demet Evgar'ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk benim hacklendiğimi söyledi, ben şok" ve "Kasım'da hack başkadır" tweetler atıldı.
İşte, Karayel'in hesabından atılan tweetler 
Demet Evgar'ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk benim hacklendiğimi söyledi, ben şok.


— emre karayel (@1erkek) 2 Kasım 2014Kasım'da hack başkadır.


— emre karayel (@1erkek) 2 Kasım 2014


 Oyuncu Tuba Ünsal da, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; Karayel'in kendisine DM'den 'hayranınızım' diye mesaj attığını, daha çok Karayel'le konuştuğunu hesabının hacklenmiş olduğunu ifade etti.Ünsal'ın eşi gazeteci Mirgün Cabas da, "demet evgar'la konuşan emre karayel'le konuştum. demet'le konusmadigini söylüyor" ve "emre'nin hesabindan karima 'hayraninizim' diye dm geldigine gore hacklenmis. hacklenmese sizli bizli konusmazdi" şeklindeki tweetleriyle konuya dahil oldu.Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas da şu tweetler attı: 
Emre öyle bir hacklenmiş ki dm den bana yazıyor pic.twitter.com/32W4MqdEc6


— tuba ünsal (@tubaunsal) 2 Kasım 2014Emreyle konuştum Demet'le konuşmamış..Önce Demet hacklenmiş sonra Emre...Heyecana gerek yok @dmtevgar @emrekarayel01


— tuba ünsal (@tubaunsal) 2 Kasım 2014emre'nin hesabindan karima "hayraninizim" diye dm geldigine gore hacklenmis. hacklenmese sizli bizli konusmazdi..


— Mirgun Cabas (@MirgunCabas) 2 Kasım 2014

 

demet evgar'la konuşan emre karayel'le konuştum. demet'le konusmadigini söylüyor.


— Mirgun Cabas (@MirgunCabas) 2 Kasım 2014

Emre Karayel'in hesabının hacklendiği menejerlik sayfası tarafından da açıklanırken bu durum sosyal medyada kullanıcılar arasından gündem oluşturdu.

 Kullanıcılar konuyla ilgili şu tweetleri attı.

@SinyorSollozzo6

@mcumbuloffical @ladderpain @dmtevgar @tubaunsal az önce meltem ile konuştum o da hacklenmis hatta az önce kendimle konuştum bnde hacklendim

@EmineOzer35  

@tubaunsal Az önce ülke olarak Guinness hacklenme rekoruna girdik.@ecemimer Bence hacker bahçıvan çıkıcak @tubaunsal‏@educatedearDemet Evgar'la telefonda konuşan Emre Karayel'le konuşan Mirgün Cabas ile konuştum. Hepimiz hacklenmiş olabiliriz kaç kurtar kendini dedi.@SedeffOrman Ben direkt hackerla konuştum. Yatın uyuyun, saat kaç oldu, manyak mısınız siz dedi@DurBirDinlee Bence Demet Evgar hacklenmedi. Acun hacklendi. Emre Karayel de hacklenmiş olabilir. Hatta şu an ben bile hacklenmiş olabilirim.@velveleyeverdimDemet Evgar'la konuştuğunu söylediği için emre karayel'le konuşan mirgün cabas'la konuştum, 'telefonumu nerden buldun?' dedi.@ggulcincakirGunaydin.Emre karayel ve Demet evgarla konusmadim, hatta henuz tanismadim ve hacklendiklerine dair birsey bilmiyorum.Onlari izlemesi zevkli
 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin