Defne Samyeli, Sedat Peker'in 'Defne' tweetine tepki gösterdi! Peker, özür diledi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, 'Defne Hanım' diyerek yaptığı açıklamaya, ünlü oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli yanıt verdi. Samyeli, ‘Kul hakkına sığdı mı?’ diyerek tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
Defne Samyeli, Sedat Peker'in 'Defne' tweetine tepki gösterdi! Peker, özür diledi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter’dan, 'Defne Hanım' diyerek tweetler attı. Bu mesajın ardından Defne Samyeli Twitter’da TT oldu. Ünlü sunucu Samyeli, Sedat Peker'e tepki gösterdi. Defne Samyeli'nin tepkisinin ardından Sedat Peker de Twitter'dan yaptığı açıklamada, ''Defne Hanım''ın Defne Samyeli olmadığını vurgulayarak, kendisinden özür diledi.

Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamaların ardından, ‘’Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye. Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın!’’ tweetini attı.

Sedat Peker'in imalarının ardından Defne Samyeli, Twitter’da TT oldu. Ünlü sunucu iddialar üzerine Twitter’dan Sedat Peker'e tepki gösterdi.

'Defne Hanım' ben değilim diyen Defne Samyeli, şu paylaşımı yaptı:

"Ben o Defne Hanım değilim. Ama görüyorum ki gündemde benmişim gibi bir algı oluşmuş, ya da yaratılmış. Son dönemin en popüler tweetlerinin yazarı Sedat Peker, bunlardan birinde bahsettiği 'Defne Hanım'ın soyadını da bahşederse, başta ben olmak üzere diğer kadın, anne, kız çocuğu Defne'ler durduk yere zan altında kalmaz iftiraya uğramaz.

Yayınlarında sık sık Allah'a sığınan, karısının anneliğine, kızının gözyaşının kutsallığına, Kur'an'ın iftira ile ilgili hükümlerine ve de 'kul hakkı'na atıfta bulunan Sedat Peker, bu konularla ilgili sadece kendi ve ailesinin Allah katında imtiyazlı olduğunu düşünmüyordur sanırım."

Sedat Peker'den Defne Samyeli açıklaması

Defne Samyeli'nin paylaşımının ardın Twitter hesabından açıklama yapan Sedat Peker, şu ifadeleri kullandı:

"Defne Samyeli hanımın tweetini gördüm. Bahse konu olan kişi kendisi değildir. Ben kendisini kastetmedim. Ancak yine de kendisinden özür dilerim, hem de tüm kalbimle özür dilerim."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin