Dans videosu sonrası Habertük'le yolları ayrılan Hande Sarıoğlu'ndan açıklama!

Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu, sosyal medya paylaşımları gündem olmuştu... Sarıoğlu'nun dans ettiği paylaşımlarının ardından, kanalla yolları ayrıldı...

Google Haberlere Abone ol
Dans videosu sonrası Habertük'le yolları ayrılan Hande Sarıoğlu'ndan açıklama!

Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu, kanal yönetimiyle yaptığı görüşme sonucunda görevinden ayrıldığını açıkladı.

32 yaşındaki spiker Hande Sarıoğlu, geçen günlerde Instagram hesabından oryantal dans gösterisini paylaşmıştı. Paylaşım sosyal medyada gündem olurken, Habertürk yönetimi Sarıoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.

'Kendi isteğimle ayrıldım'

Odatv’ye konuşan Hande Sarıoğlu, Habertürk yönetiminin kendisini geçmişte de sosyal medya paylaşımları üzerine uyardığını söyledi. “Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu fakat kanalın görüşüne de saygı duyduğunu” belirten Sarıoğlu, Habertürk’teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.

'Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım'

Sarıoğlu, şu açıklamayı yaptı:

“Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. ‘Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi, söyledim ve karşılıklı anlaşarak, istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin