Cüneyt Özdemir isyan etti! 'Ulan biraz sevin, bir kez teşekkür et'

Uzun yıllardın yurt dışında yaşayan Gazeteci Cüneyt Özdemir, Türkiye'nin sağlık kadrolarını, hastanelerini ve Koronavirüs mücadelesini değersizleştirmek isteyenlere isyan etti.

Google Haberlere Abone ol
Cüneyt Özdemir isyan etti! 'Ulan biraz sevin, bir kez teşekkür et'

Türkiye'deki muhalefet anlayışını eleştiren Cüneyt Özdemir, "Ulan biraz sevin, bir kez teşekkür et. Böyle bir şey olabilir mi ya. Böyle siyasi anlayış olabilir mi?" dedi.

Türk sağlık sistemi ile ilgili iyi konuştuğunda 'yalaka' yaftası ile damgalandığını belirten Özdemir şunları söyledi:

"İyi hazırlandık, Türkiye sağlık konusunda iyi. Adam bozuluyor burada. Gerçekten anlamıyorum. Ya diyoruz ki, 'Türkiye'de hastaneler iyi. Hasta olursan koronadan gideceksin hala kalabileceğin bir yer var. New York'taki gibi panik yaşanmıyor. Cıkkk... Yalaka bunlar diyor adam.  Gerçekten bunları tespit edip almayacaksın. Diyeceksin ki hadi seni şöyle İngiltere'ye alalım. Önden seni İngiltere'ye sürelim diyeceksin yarın bir gün geldiğinde.  Ulan biraz sevin ya... Biraz bir şeye teşekkür et. Böyle bir siyasi anlayış olabilir mi? Böyle bir şey olabilir mi?  Gerçekten bu insanları tatmin etmek çok zor. Ben neden siyasete girmem biliyor musunuz. Mutlu edemiyorsun ki adamı. İyi bir sağlık sistemi kuruyorsun. Hayır olmaz o AK Parti'li. Kara gözlülerin surat düşüyor. Sağlık sistemi iyi ama aksaklıklar var. Ne var? Çok az ölüm sayısı veriyorlar."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin