Çukur'un Cumali'si Necip Memili Didem Dayıcıoğlu ile evlendi

Yaklaşık 2 hafta önce Didem Dayıcıoğlu ile aşk yaşadığını duyuran Necip Memili, sürpriz bir kararla nikah masasına oturdu. Çiftin nikah töreninde Aras Bulut İynemli ve Defne Samyeli de hazır bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Çukur'un Cumali'si Necip Memili Didem Dayıcıoğlu ile evlendi

Çukur dizisinin Cumali Koçovalı'sı Necip Memili sürpriz bir kararla evlendi. Bugün nikah masasına oturan Memili'nin eşi ise Defne Samyeli'nin stil danışmanlığını yapan Didedm Dayıcıoğlu.

İki hafta önce Roma'da birlikte geçirdikleri tatilin fotoğraflarını paylaşarak aşkını ilan eden Necip Memili, sürpriz bir kararla nikah masasına oturdu. Sosyal medyada çiftin bir süredir beraber olduğu konuşulurken, nikahın sebebinin ise çocuk olduğu ileri sürüldü.

TV 100'ün ulaştığı bilgilere göre Didem Dayıcıoğlu 1 aylık hamile. Bebekleri olacağını öğrenen çift anında nikah masasına oturma kararı aldı.

Bugün Boğaz'da bir otelde düzenlenen sade bir törenle dünya evine giren çiftin nikah törenine diziden yakın arkadaşı Aras Bulut İynemli de katıldı. Defne Samyeli de en özel gününde yakın arkadaşı olan stil danışmanını yalnız bırakmadı.

Caner Cindoruk da yakın arkadaşı olan Necip Memili'yi mutlu gününde yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin