Çukur'da tansiyon yükseliyor!

Show TV'nin fenomen dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Google Haberlere Abone ol
Çukur'da tansiyon yükseliyor!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, Serhat Özcan, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur bu akşam 2. sezonun 32. bölümüyle ekrana gelecek. Çukur yeni düşmanı Azer Kurtuluş’un şokunu henüz atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soracaklar. İdris tüm Koçovalı kardeşleri eski günlerdeki gibi omuz omuza mücadele etmeleri için sürpriz bir hamleyle buluşturacak. Uluç’un ihanetinin ortaya çıkması herkesi sarsarken, Damla’yı ise büyük bir çıkmazın içine sürükleyecek ve bu durum Cumali ile yakınlaşmasına sebep olacak. Bu sırada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için boş durmayacak. Timsah’la yolları kesişen Yücel şoke edici bir hamlede bulunacak ve Çukur’da tansiyon yükselecek.

'Çukur' merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de."Çukur 65. bölüm fragmanı yayınlandı!" Galerisine Göz At"Çukur 65. bölüm 2'nci fragmanı yayınlandı!" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin