Çukur'da Kemal diziye veda ediyor

Çukur dizisinin sevilen karakterlerinden bıçkın delikanlı Kemal, yeni bölümde veda edecek. Azer'ın kurşunları Yamaç'a gelmesin diye önüne atlayan Kemal (Uğur Yıldıran) karakteri hayatını kaybedecek ve diziden ayrılacak.

Google Haberlere Abone ol
Çukur'da Kemal diziye veda ediyor

Çukur'da Yamaç, Azer'in tuzağına düşüyor. Azer’i karşısında bulan Yamaç elindeki silahları atarak ölüme yürüyor. Ancak Yamaç'ı kurtarmak için araya giren Kemal, Azer tarafından sırtından vuruluyor. Kemal’in vurulmasıyla büyük bir şok yaşayan Yamaç, kollarında tuttuğu Kemal’in “Kardeş miyiz, can mıyız, tek miyiz!” sözleri üzerine gözyaşlarına hakim olamıyor.

Kemal'in beklenmedik ölümüyle, başarılı oyuncu Uğur Yıldıran da böylelikle diziye veda ediyor.

Çukur’un 9 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek 3. sezonun 12. bölümünde Yamaç’ı, Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli isim merak konusu olacak. Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek.

Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Aliço’nun yardımıyla Çukurlu kadınları kurtarmaya giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaşacak. Kardeşine karşılık Çukur’dan Kemal’i alan Azer ve Koçovalıların karşılaşması merakla beklenecek.

Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken Saadet’in alacağı sürpriz karar herkesi şaşırtacak. Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu’yla Yamaç’ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. Çukur’un en sevilen karakterlerinden birinin sürpriz bir şekilde Çukur’a veda edeceği bölüm nefesleri kesecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin